jeřáb, stavebnice Wange
  • jeřáb, stavebnice Wange

Jeřáb s elektrickým pohonem (stavebnice Wange)

679,00 Kč
S DPH

Tato stavebnice je určena pro všechny milovníky strojů a techniky.
Z 173 dílů stavebnice můžete sestavit stavební jeřáb s elektrickým pohonem nebo  jiné stavební zařízení dle vlastní fantazie.

Počet

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Stavebnice WANGE rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku i představivost dětí. 

Podrobný návod na sestavení několika typů stavebních strojů je součástí stavebnice. Elektrický motorek je poháněn 2 tužkovými bateriemi. Baterie (2x AA)  nejsou součástí balení. K vložení baterie do nabíjecího ovladače budete potřebovat i malý šroubovák. Stavebnice je dodávána v elegantním umělohmotném kufříku.

Počet dílků: 173 ks

Materiál: plast

Doporučený věk: od 6 let.

Nespornou výhodou stavebnice WANGE je  plná  kompatibilita jednotlivých stavebnicových prvků s produktovou řadou LEGO Technics. Zároveň je však, ve srovnání se stavebnicemi LEGO, výrazně levnější

10 ks