Stíhačka Spitfire

299,00 Kč
S DPH

Legendární britská stíhačka z 2. světové války.

Spitfire byl britský  stíhací letoun sloužící v RAF a v letectvech dalších spojeneckých armád během druhé světové války. Letoun tvořil základ britského stíhacího letectva během bitvy o Británii v roce 1940.  V bitvě o Anglii s tímto strojem bojovali i českoslovenští letci v čele s Františkem Fajtlem.

Stavebnice se skládá z 206 dílků. Stavebnice letadla nabízí i několik pohyblivých prvků - např. klapky na křídlech, vrtuli apod.

Jednotlivé prvky stavebnice jsou kompatibilní i s dalšími stavebnicemi např.: Wange, SDL Technology,   Crystaland  či Lego.

Vhodné pro děti od 5 let.

Počet
Poslední kus skladem

  • Objednané stavebnice doručujeme do 2-3 dnů, pokud není uvedeno jinak. Objednané stavebnice doručujeme do 2-3 dnů, pokud není uvedeno jinak.

Stavebnice se dodává v tzv. lowcost verzi, tedy v univerzálním kartonovém obalu. Součástí stavebnice je i podrobný 24 stránkový  barevný návod, který vás podrobně provede sestavením letadla.

Srovnatelné modely letadel jiných značek v tzv. full provedení (tedy s originálním obalem) se pohybují v cenovém rozpětí 500 – 800 Kč.

Sembo
1 Položka
2020-06-20

Mohlo by vás také zajímat